Dětský bazar

 

Termíny:

7. 2. 2018 Bazar dětského oblečení 9:00 – 12:00

4. 4. 2018 Bazar dětského oblečení 14:00 – 18:00

6. 6. 2018 Bazar dětského oblečení 9:00 – 12:00

Pravidla bazaru:

Dětský klub Krabík pořádá v nepravidelných intervalech bazary, které budou probíhat v malém či velkém sále KD Krakov – místo je odvislé od počtu registrovaných prodejců. Registrace prodejců je nutná minimálně 10 dní před vyhlášením termínu a je závazná. Registrace a omluvy na krabik@osmickaprorodinu.cz

Prodejce v den konání bazárku zaplatí poplatek 40 Kč za prodejní prostor (stoleček, stojan – 20Kč) přímo v sále, vstup pro kupující je zdarma.

Na bazárku se prodávají pouze věci ve spojitostmi s dětmi – oblečení (nejlépe pro danou sezonu), hračky, knížky, edukační materiály, potřeby pro miminka, těhotné a kojící maminky. Zboží nové i použité, vždy však v perfektním stavu. Prodej je na vás a vaší šikovnosti, ceny určujete sami, DK Krabík za prodané věci a jejich prodejnost nepřebírá žádnou zodpovědnost.

Začátek bazárku je v 9:00, proto prodávajícím doporučujeme dorazit na místo již v 8:30.

Stolky si vybíráte sami, nejsou blokovány na jednotlivá jména. Poplatek za místo = stolek 40Kč, štendr 20Kč se platí na místě, kdy vás v průběhu akce obejdeme a peníze vybereme (prosím, mějte hotovost přesně).
Pokud dorazíte později, najdete nás v klubu Krabík nebo přímo v sále.
Bazárek se koná ve velkém sále v 1. patře.
Konec bazaru je ve 13:00, kdy by sál měl být vyklizený, aby se připravil na další akce.
Respektujte prosím prostor ostatních a požadavky DK Krabík – jedno místo = jeden stoleček, stojan. Pokud využijete vlastní stojany, umístěte si je před nebo za stolek, nikoli vedle – popř. si rezervujte místo i pro stojan.

Inzerce k bazaru je na vývěskách Prahy 8, v KD Krakov i Osmičce. Plakát bude i na facebooku formou události, kterou můžete dál propagovat. Je tedy možné šířit a zvát kupující i touto cestou.