Klub Mapa

Klub Mapa

otevřený klub pro děti a mládež ve věku od 6 do 15 let. Klub se nachází na Sokolovské ulici mezi zastávkami MHD Palmovka a Invalidovna.

Nabízíme sociálně-pedagogické služby zejména pro klienty, kteří se nacházejí v obtížné životní situaci. Veškeré služby jsou poskytovány zdarma a anonymně. K využití služby není potřeba žádná přihláška ani registrace.

Nabízíme bezpečnou alternativu trávení volného času. Klub je vybaven deskovými hrami, stolním fotbalem, sportovním vybavením, žonglovacími pomůckami, výtvarnými potřebami a knihovnou.

Součástí klubu je velká zahrada s prolézačkou, herními prvky a volejbalovým hřištěm.

Klient může kromě volnočasových aktivit využít služeb doučování a poradenství. Může s pracovníkem konzultovat svojí aktuální životní situaci.

Klienti se mohou bezplatně účastnit také mimořádných akcí klubu, jako například turnajů ve stolním fotbálku a deskových hrách, workshopů, tematických besed, sportovních dnů, mimoklubových výletů atd.

Klientem otevřeného klubu Mapa se může stát každý zájemce ve věku 6 – 15 let, který svůj volný čas tráví právě na Praze 8 a dodržuje pravidla klubu. S pravidly klubu je klient seznámen při prvním vstupu do klubu.

Klub je určen výhradně dětem a v otevírací době klubu do něj proto nemají přístup ostatní osoby. Vycházíme ze zásady bezpečnosti a anonymity. Rodiče mají možnost osobních či telefonických konzultací, po dohodě s vedoucím klubu.